Simpsonlar yine mi bildi?


Derek Chauvin George Floyd

Simpsons, Derek Chauvin’in 1990’larda George Floyd’un boynunda diz çökmüş olduğunu tahmin ediyor!

Simpsons ailesini bilmeyen yoktur. Yayım hayatına 1989 yılında başlayıp günümüzde kadar gelen bu çizgi dizi hakkında sosyal medyada türlü türlü tevatürler dolaşıyor. Bazıları dizinin gerçekten gelecekte olacakları doğru tahmin edebildiğine inanıyor.

Derek Chauvin, George Floyd
Derek Chauvin, George Floyd

Simpsonlar, Derek Chauvin’in 1990’larda George Floyd’un boynunda diz çöktüğünü tahmin ediyordu. Bölüm sırasında, polis karakteri “Şef Wiggum” siyah bir karakterin boynunda duruyor ve Lisa Simpson “George için Adalet” ifadesini taşıyor. Olaylar arasındaki benzerlikler göz önüne alındığında, Simpsonlar George Floyd’un boynunda diz çökmüş bir polis memurunu tahmin ediyor gibi görünüyor.

Derek Chauvin George Floyd
Derek Chauvin George Floyd

Simpsonlar bölümlerini yaratan insanların tarihteki önemli olayları nasıl doğru bir şekilde önceden tahmin edebildikleri hala net değil. Bazı insanlar her şeyin tesadüf olduğunu söylüyor, ama gerçekten tekrar tekrar devam eder mi?

George Floyd’un boynunda diz çökmüş polis memuru Derek Chauvin’i tahmin eden Simpsons, COVID-19 salgınının çeşitli olaylarını öngördükten kısa bir süre sonra geliyor.

Your reaction?
haha haha
1
haha
Bu ne la Bu ne la
0
Bu ne la
Şekeer Şekeer
1
Şekeer
Ben Şok Ben Şok
1
Ben Şok
oyş oyş
2
oyş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Şifremi Sıfırla

Geri Dönün
Giriş Yap